Zbuduj poziom gry Super Mario we własnym domu, dzięki LEGO Super Mario

Dwie wielkie marki, Ninietendo oraz Lego nawiązały współpracę. Wyszły tym samym naprzeciw oczekiwaniom młodych graczy oraz fanów klocków Lego. Owocem tej współpracy jest powstanie serii klocków Lego super mario (bezkompromisowa jakość i profesjonalna obsługa – sklep online). Od początku było wiadomo, że z takiej kooperacji może wyjść jedynie świetny produkt. Jednak to, co zaoferowano fanom dzielnego hydraulika w czerwonej czapce, przerosło oczekiwania nawet największych optymistów.

Zdobywaj monety, walcz z przeciwnikami, zbieraj grzyby i bonusy!

Na początek należy zaopatrzyć się w zestaw startowy LEGO Super Mario. Zawiera on figurkę Mario, lub Luigiego oraz elementy, z których można zbudować pierwsze fragmenty poziomu. Zestawy dodatkowe to na tę chwilę kilkanaście różnych atrakcyjnych kompletów klocków m.in.:

– Sterowiec Bowsera,

– Walka z Reznorami,

– Podnebny świat Lakitu,

– Nabrzeże Dorrie

Jednak same zestawy to jedynie element całej zabawy. Najciekawsze są figurki Mario i Luigiego.

Interaktywny Mario mówi, liczy monety i przewraca oczami

Figurki hydraulików są wyposażone w interaktywne oczka oraz niewielki ekranik z przodu. Na wyświetlaczu zobaczymy jak podczas przechodzenia poziomu, nasz bohater zbiera monety, czas, a także serduszka. Postacie reagują na ruchy mówiąc, a położone i zostawione bez ruchu idą spać, co sygnalizują donośnym chrapaniem. Do ludzików można dokupić ulepszenia – dodatkowe stroje LEGO Super Mario, które pozwalają na zdobycie ekstra punktów, poszerzają zdolności Mario o nowe umiejętności, oraz wydawanie nowych dźwięków.

Własne poziomy i interaktywne figurki to mało? Całość dopełnia specjalna aplikacja!

Jeśli kreowanie własnych poziomów gry Super Mario w swoim domu, czy mówiący Mario to dla kogoś za mało, Lego proponuje do tego wszystkiego jeszcze specjalną aplikację. Po utworzeniu w niej swojego konta możemy szybko znaleźć instrukcję budowania każdego z zestawów, a także obserwować na ekranie tabletu jak nasz hydraulik radzi sobie ze zbudowanym poziomem. Twórcy aplikacji aktualizują ją na bieżąco oraz dodają nowe wyzwania dla graczy. Każde wyzwanie to dodatkowe punkty na naszym koncie, a jak wiadomo dla każdego gracza, punkty są przecież najważniejsze!